PRACOWNIA

Pracownia architektury wnętrz LOCAFORMA została założona w 2009 roku przez Magdaleną Kornaś, absolwentkę wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

W zakresie swoich usług pracownia zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz publicznych.

Spełniając oczekiwania Klienta, firma dostosowuje dynamikę i formę współpracy do jego czasu oraz preferencji, oferując zarówno projekty  w ramach metamorfozy istniejących już wnętrz, jak i całościowego projektu, począwszy od ustalenia koncepcji poprzez konsekwentną realizację założonego planu projektowego, wraz z nadzorem autorskim. W trakcie procesu projektowego oraz realizacji pracownia bardzo dużą uwagę zwraca na detal i szukanie rozwiązań oraz kompromisów,    które będą komfortowe dla Klienta, a tym samym nie będą zaniżać końcowej wartości wizualnej oraz funkcjonalnej projektowanej przestrzeni.

Oprócz kompleksowych projektów wnętrz firma zajmuje się i specjalizuje w projektowaniu mebli zarówno realizowanych                        na indywidualne zamówienia Klienta, jak i do produkcji seryjnej.

W przeciągu ostatnich 10 lat pracy do Klientów Locaformy należały takie marki jak:Gawin Meble, Zień Home, INCANA, Royal Bra, Hotel Azyl, Restauracja Sielanka oraz wrocławskie salony Max Fliz.